O Nas

Young traveler standing and looking at view of nature
Psycholog i Psychiatra Katowice

O Nas

Dostarczamy kompleksową opiekę terapeutyczną i szkoleniową, zarówno dla osób borykających się z trudnościami psychicznymi, jak i dla tych, którzy chcą rozwijać się i doskonalić swoje umiejętności. Jako zespół specjalistów, pomagany naszym pacjentom w osiągnięciu ich celów i w budowaniu zdrowych relacji z samym sobą i innymi.

Nasza Kadra

Irena Wytyczak

psycholog kliniczny, psychoterapeuta z certyfikatem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (numer certyfikatu 387). Superwizor psychoterapii w/w Towarzystwa ( numer certyfikatu 168). Proponuję konsultacje psychologiczne, superwizję indywidualną,grupową i zespołów terapeutycznych, seminaria superwizyjne, szkolenia z zakresu psychoterapii.

Tel: 600 421 329

Andrzej Paluchiewicz

specjalista psychiatra. Konsultacje psychiatryczne, leczenie psychiatryczne.

Tel: 600 422 545

Danuta Sitek

psycholog, psychoterapeuta z certyfikatem Sekcji Naukowej Psychoterapii  i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. ( numer certyfikatu 739), specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży.

Tel: 693059480

Więcej informacji na stronie:

www.danuta-sitek.pl

Sonia Korus Deka

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego ( numer certyfikatu 273), ukończyła szkolenie superwizorskie prowadzone przez warszawskie Laboratorium Psychoedukacji.

Tel: 502391325

Więcej informacji na stronie: Pracownia psychologiczna Sonia Korus Deka

Donata Szymańska 

psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.  Od 2004 roku prowadzi psychoterapię pacjentów Dziennego Oddziału Psychiatrycznego. Przez 10 lat współpracowała z hospicjum onkologicznym. Zajmuje się psychoterapią i poradnictwem psychologicznym.

Więcej informacji i możliwość rejestracji: https:/www.znanylekarz.pl/donata-szymanska/psychoterapeuta-psycholog/katowice

Katarzyna Szmida 

psycholog, psychoterapeuta po całościowym podyplomowym szkoleniu do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego organizowanym przez Krakowską Fundację Katedry Psychiatrii. Oferuję pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży, pomoc psychologiczną dla dorosłych, wsparcie dla rodzin zastępczych i adopcyjnych,

Więcej informacji-www.katarzynaszmida.pl

Agnieszka Kasperczyk

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego ( mgr filozofii), Wyższej Szkoły Humanitas ( mgr psychologii) oraz Śląskiej Szkoły Psychoterapii ( całościowy czteroletni kurs psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii oraz Sekcję Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Pracuje w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet w Zabrzu. Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji. Oferuje terapię indywidualną dla osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym z elementami psychodramy.

Tel: 509 375 823