Grupa psychoedukacyjna dla rodzin osób chorujących psychicznie
Zapraszamy rodziny osób chorujących psychiczne ( z diagnozą: schizofrenia, choroba schizoafektywna, zaburzenia schizotypowe) na cykl spotkań psychoedukacyjnych, poświęconych lepszemu zrozumieniu natury choroby psychicznej, mechanizmów jej działania i wpływu na życie i funkcjonowanie bliskiej osoby.

Na cykl składają się trzy dwugodzinne spotkania. Proponowany przez nas termin to piątek godz. 17.00-19.00. Spotkania będą odbywały się z częstotliwością-raz na dwa tygodnie w Katowicach na ulicy Warszawskiej 40/1A w siedzibie Zespołu Szkoleniowo Terapeutycznego "EGO".
Koszt cyklu wynosi 300.00 zł dla osoby.
Przed rozpoczęciem cyklu zapraszamy zainteresowane osoby na rozmowę konsultacyjną, która pomoże poznać I wymienić oczekiwaniami. Koszt indywidulanej konsultacji-120.00 zł.
W ramach cyklu poruszymy następujące tematy: etiologia, objawy, metody leczenia i rehabilitacji, budowanie postaw wspierających zdrowie bliskiej osoby i pozwalajacych dbać o własna higienę psychiczną.
Osoby prowadzące spotkania:

Bożena Dorożyńska psycholog kliniczny, specjalista psychiatrii środowiskowej, z wieloletnim doświadczeniem współpracy z osobami chorymi psychicznie i ich rodzinami.
Irena Wytyczak psycholog kliniczny, psychoterapeuta, specjalista psychiatrii środowiskowej, z wieloletnim doświadczeniem współpracy z osobami chorymi psychicznie i ich rodzinami.

Kontakt: Irena Wytyczak tel. kom.: 600 421 329, mail: psychologia.ego@op.pl